HVA VI GJØR

_09A6247_web.jpg

PROSJEKTERING

SPINN er et spesialistkontor med fokus på skolearkitektur, akademisk forskning og offentlige prosjekter. SPINN har utviklet flere store og urbane skoleprosjekter som omfatter både kultur og idrett. Vi designer moderne og fremtidsrettede skolebygg med høye miljømål.

Rud-oversikt_web.jpg

PROGRAMMERING

Vårt programmeringsteam tar ansvar for både nybygg og rehabilitering, ombygging og utvidelser og har fokus på å effektivisere og optimalisere arealbruken i prosjektene. Vi har omfattende erfaring fra programmering, mulighetsstudier og prosjektutvikling i tidligfase.

SPINN in venice 2014.jpg

RÅDGIVNING

Vi tilbyr rådgivning innen prosess, prosjektgjennomføring, evaluering og entreprise/anskaffelsesmodeller………..

 
 

HVEM VI ER

Studietur Hammerfest 2018

Studietur Hammerfest 2018

 

SPINN er et spesialistkontor med fokus på skolearkitektur, akademisk forskning og offentlige prosjekter. Vi arbeider med alle faser fra programmering og tidligfasestudier til detaljprosjektering og oppfølging på byggeplass. Vi tilbyr også arkitektonisk rådgivning, og kontoret har en egen kompetansegruppe med programmeringsarkitekter.

I løpet av de siste 6 årene har kontoret arbeidet med over 20 skoleprosjekter fra barneskoler til videregående skoler, og vår erfaring og tydelige fokus gir oss en unik profil og portefølje. Vår samlede kompetanse og kapasitet gjør oss til en svært kompetent samarbeidspartner.

SPINN ble etablert i 2012 og består i dag av 30 medarbeidere, hvorav 19 i Oslo, 4 i Tromsø og 7 i Stavanger. Vi har et attraktivt arbeidsmiljø som fremmer innovasjon, teknologi og kompetansebygging.

 
 
 

KONTAKT OSS

 

SPINN

Rådhusgata 4, 0151, Oslo, Norge
+47 472 80 770 — post@spinnark.no

SPINN Nord

Skansegata 4, 9008 Tromsø, Norge
+47 971 73 249 — nord@spinnark.no

SPINN Vest

Kvitsøygata 30, 4014 Stavanger, Norge
+47 411 89 292 — vest@spinnark.no

 
 
norge.png
 
 

ANSATTE OSLO

Anne Møller Jensen

Kontorleder
+47 481 35 645 — anne@spinnark.no

daniel.jpg

Daniel Peter Barth

Partner / arkitekt
+47 920 19 594 — daniel@spinnark.no

gunnar_web.jpg

Gunnar Aasen Rogne

Arkitekt
+47 458 52 524 — gunnar@spinnark.no

IMG_2983_web.jpg

Hedvig Holtmann

Praktikant
+47 974 73 080 — hedvig@spinnark.no

Henning.jpg

Henning Wien

Arkitekt
+47 977 10 754 — henning@spinnark.no

james.jpg

James Dodson

Daglig leder / partner / seniorarkitekt MNAL
+47 472 80 770 — james@spinnark.no

joana.jpg

Joana Fraga

Arkitekt
+47 403 37 001 — joana@spinnark.no

johann.jpg

Johann Ruud

Arkitekt
+47 481 37 910 — johann@spinnark.no

Kristine Palmgren

Seniorarkitekt MNAL
+47 414 47 346 — kristine@spinnark.no

Leif Daniel Houck

Partner / seniorarkitekt MNAL
+47 932 64 423 — leif@spinnark.no

leneMarie.jpg

Lene Marie Grennes

Arkitekt MNAL
+47 959 13 602 — lenemarie@spinnark.no

marianne.jpg

Marianne S Dodson

Designer kommunikasjon
+47 930 88 211 — marianne@spinnark.no

Martyn J Sutcliffe

Arkitekt
+47 488 68 368 — martyn@spinnark.no

miriam.jpg

Miriam Sivertsen

Arkitekt MNAL
+47 970 68 096 — miriam@spinnark.no

randi.jpg

Randi Austlid Fjeldtvedt

Arkitekt (Foreldrepermisjon)
+47 934 83 368 — randi@spinnark.no

Rohit2.jpg

Rohit Kumar

Teknisk tegner
+47 405 38 464 — rohit@spinnark.no

sarah.jpg

Sarah Louati

Arkitekt
+47 450 71 085 — sarah@spinnark.no

simon_web.jpg

Simon Lillywhite

Arkitekt
+47 989 01 974 — simon@spinnark.no

Taylor Ferring

Seniorarkitekt
+47 463 45 530 — taylor@spinnark.no

Trine.jpg

Trine Bang

Seniorarkitekt MNAL
+47 930 22 943 — trine@spinnark.no

 

ANSATTE TROMSØ

anna_kvadrat.jpg

Anna P. Rogde

Mads Nermo

Arkitekt MNAL
+47 458 64 366 — mads@spinnark.no

jakub_kvadrat.jpg

Jakub Kos

Arkitekt
+47 461 24 748 — jakub@spinnark.no

Sara Normann Lund

Avdelingsleder / arkitekt MNAL
+47 971 73 249 — sara@spinnark.no

 

ANSATTE STAVANGER

A. Ingar Svinterud

Seniorarkitekt MNAL
+47 412 70 997 — ingar@spinnark.no

Anders.jpg

Anders Almesveen

Arkitekt MNAL
+47 922 47 893 anders@spinnark.no

Christian Schöberle

Seniorarkitekt MNAL
+47 414 75 771 — christian@spinnark.no

Dragan Jevtic

Arkitekt
+47 489 90 493 — dragan@spinnark.no

Line K. Johannesen

Arkitekt
+47 908 52 555 — line@spinnark.no

Marion Luise Pflugfelder

Avdelingsleder / arkitekt (Foreldrepermisjon)
+47 411 89 292 — marion@spinnark.no

Marta Obi

Praktikant
+47 973 55 468 — marta@spinnark.no

Rebecca Eide Strøm

Arkitekt
+47 923 59 378 — rebecca@spinnark.no